26 grudnia 2017 18:13 | Aktualności

JEST TAKI DZIEŃ …

22 grudnia o godz. 10:30  zaczęły się  Jasełka, przygotowane przez najmłodszych uczniów naszej szkoły. Przybyli na nie zaproszeni goście oraz rodzice. Jak zwykle towarzyszyło nam wspólne kolędowanie. Po złożonych życzeniach przez panią dyrektor i pana Józefa Frieske  miało miejsce wręczenie nagród aż w trzech konkursach. Pierwszy konkurs to  konkurs szkolny na "List do św. Mikołaja w języku obcym". Nagrody w tym konkursie zostały ufundowane przez Urząd Miasta i Gminy Gołańcz, za  co serdecznie dziękujemy. W klasie III SP I miejsce przypadło Oliwii Godlewskiej, II miejsce Oliwii Twardowskiej i III miejsce Zuzannie Rybackiej (wyróżnienia otrzymali Jakub Frieske i Gabriela Kowalska). W klasie IV SP I miejsce zajął Jan Majchrzak, II miejsce Zuzanna Miler i III miejsce Wanessa Kostecka (wyróżnienia otrzymały Róża Włodarczyk oraz Weronika Małecka). W klasie V i VI SP I miejsce- Hanna Frieske, II miejsce - Jakub Księżniakiewicz i III - Jagoda Derezińska (wyróżnienie otrzymała Zuzanna Kędziora). W klasie VII SP I miejsce otrzymała Kinga Kusz, II- Piotr Łapacz i III -Wiktor Kosmatka. Z kolei w Gimnazjum I miejsce zajęła Maja Wierzbicka, II - Alan Woźniak, a III miejsce przypadło Klaudii Kędziora (wyróżnienie otrzymał Kamil Jurek). Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!  Kolejny konkurs organizowany przez p. Marię Gaszyńską dotyczył przygotowania pracy z odpadów, uczniowie klasy III również odebrali nagrody.  Ostatni konkurs został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski i dotyczył dekorowania klas na Święta Bożego Narodzenia. I miejsce na najładniej udekorowaną klasę zdobyła klasa III Gimnazjum, II miejsce klasa II Gimnazjum razem z klasą 0-1 SP i III miejsce zdobyła klasa VI SP. Po ogłoszeniu wyników konkursu zawitał do nas Gwiazdor z prezentami i obdarował słodkościami wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Oczywiście nie obyło się bez małego pokazu umiejętności przed Gwiazdorem.