26 grudnia 2017 18:00 | Aktualności

WIZYTA POLICJANTÓW.

20 grudnia do naszej szkoły przyjechali policjanci z posterunku policji w Gołańczy. Celem tego spotkania była pogadanka na temat bezpieczeństwa i cyberprzemocy. Pierwszy temat przeznaczony był dla klas I-III SP . Pan dzielnicowy   porozmawiał z dziećmi o bezpiecznym poruszaniu się po drodze , zarówno w charakterze pieszego, jak i rowerzysty. Z klasami starszymi poruszono temat  cyberprzemocy, tak aktualny wśród dzisiejszych nastolatków. Policjanci przestrzegli przed niebezpiecznymi sytuacjami, które mogą spotkać naszych uczniów. Takie spotkania odbywają się w naszej szkole od wielu lat i przynoszą dobre efekty. Liczymy na to, że i tym razem wiedza  teoretyczna znajdzie zastosowanie w praktyce.