09 grudnia 2017 21:20 | Aktualności

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Chojnie

Dnia 8 grudnia odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy przygotowany przez panie A.Balfanz, M.Uściłowską i D.Rucińską przy dużym współudziale rodziców, osób zaprzyjaźnionych z przedszkolem, pomocy Hani, Martyny i Wiki Frieske. Odwiedzający kiermasz zakupili pierniki, ciastka, kartki, stroiki, domki z piernika, aniołki i inne dekoracje świąteczne. Również pracownicy przedszkola włączyli się aktywnie w zakup produktów świątecznych. Dzieci zaprezentowały krótki występ, zaśpiewały piosenki m.in o Mikołaju. Ze sprzedaży uzyskaliśmy kwotę aż 980 zł !!! Pieniądze zostaną przeznaczone na wiosenny wyjazd dzieci, miejsce i czas uzgodniony zostanie z rodzicami. BARDZO DZIĘKUJEMY ZA OKAZANĄ POMOC I DUŻE ZAANGAŻOWANIE WIELU OSÓB.