16 listopada 2017 20:40 | Aktualności

Pasowanie na przedszkolaka

13 listopada odbyła się w Chojnie uroczystość PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście - Pan Burmistrz M. Durski, Pani Skarbnik E. Konieczna, Pani Dyrektor B.Wełnicka, Pan Radny M. Frąckowiak, Sołtysi: Panie A.Radke, W. Paradowska, K. Bielecka-Kasperek, Pan J.Frieske i Rodzice. Uroczystość poprzedzona była otwarciem placu zabaw przy przedszkolu. Został on poświęcony przez Proboszcza Księdza R. Stawiarza. Dzieci razem z wychowawczyniami Paniami M.Uściłowską i D.Rucińską przygotowały część artystyczną, złożyły przysięgę ,,Wzorowego Przedszkolaka'' i wypiły sok z cytryny. Do wspólnej zabawy zostali zaproszeni goście. Na dzieci czekała niespodzianka przygotowana przez Panią D.Wachowiak - malowanie buzi, maluchy zostały również obdarowane upominkami. Bardzo dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości-dekoracji i słodkiego poczęstunku.