04 września 2017 22:15 | Aktualności

ŻYCZENIA NA NOWY ROK SZKOLNY 2017/2018

"... I nowa bije już godzina,

Nowy rok szkolny się zaczyna
Już czeka szkoła i koledzy,
I w książkach zasób nowej wiedzy…”
Jan Brzechwa

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2017/18  życzę wszystkim uczniom, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, odkrywaniem nauki i jej praw, ale też odnajdywaniem siebie, rozwojem własnych uzdolnień i zainteresowań.Niech szkoła będzie dla Was także miejscem radości i wielu przyjaźni.

Nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły życzę, by był to rok spokojnej pracy, dającej satysfakcję osobistą i uznanie otoczenia, a Rodzicom,  by ten nowy rok szkolny przyniósł wiele nadziei związanych z przyszłością Waszych dzieci.

Bernadeta Wełnicka